Prosto bez udziwnień. Główny element to kurtka z dziecięcego działu h&m za 10 zł ;) a czemu taka tania? nie mam pojęcia ;x Taki kolor tzw khaki, najlepiej łączyć z szarym/ czarnym/ beżem . Ponieważ sam w sobie nie zachwyca, Najbardziej trafione są klasyczne połączenia w stylu safari, czyli khaki pomieszany z beżami i brązami czy camelem. Te z was, które lubią kolor khaki, mogą tworzyć stylizacje właśnie w ten sposób - nosząc np. spodnie w zgniłej zieleni i beżową/ szarą bluzkę.
22.12.2011
19.12.2011
O.jeden.rok.więcej.
Szczególny dzień dla mnie ;)
Dodam, że dla odważnych świat należy i taką prześwitującą bluzkę należy nosić bezpośrednio na biustonosz, najlepiej żeby był gładki i nie miał nie potrzebnych aplikacji. Oczywiście można nosić pod koszulę jakiś top, ale moim zdaniem nie wygląda to tak efektownie. Należy postawić na subtelną biżuterię najlepiej czarno-złotą. Nie należy przesadzać z biżuterią, ponieważ sama koszula jest w sobie efektowna ;x
Strój, który mam na sobie prezentowałam w pierwszym poście, no oprócz spódniczki, która również jest z allegro, za cenę 29 zł ;). Nie wiem czy nie skusze się jeszcze na inny kolor. Muszę się w końcu przekonać do tego, że w spódniczkach mogę spokojnie chodzić. Chyba?
a tak prezentuje się całość ;)
Pepsi.cola
Trochę luzu na sam początek ;-) , a mianowicie strój codzienny do biegania po hipermarketach za świątecznymi zakupami. Kiedy na dworze plucha , to nic innego na nogi jak tylko ubrać kalosze, czy emu ( oczywiście kiedy zastosujemy odpowiedni impregnat aby zapobiec przemoczeniu ;)". I moja jedna z najlepszych bluz, którą często noszę , znalazłam ją na wyprzedaży w reserved za 49 zł. Była to limitowana kolekcja Pepsi coli ;)
18.12.2011
Testowanie
Hej ;)
Dziś wybrałam się na wyprzedaże i promocje, które już kuszą i zachęcają do zakupów. I jak się nie oprzeć zakupom,kiedy takie ceny na metkach ?
Zakupy były dość skromne, ponieważ nie miałam zbyt dużo czasu. Idąc na zakupy zawsze wiem co konkretnie chcę kupić i staram się tylko i wyłącznie zwracać na to uwagę. Dlatego od dłuższego czasu chodziło za mną złoto, czyli trend ostatnich miesięcy.
Biżuterii złotej mam mało, dlatego w pierwszej kolejności rozglądałam się za błyskotkami. I postawiłam na zegarek typu boyfriend, ceny tego zegarka na allegro są jak z kosmosu, ja natomiast swój kupiłam w sieciówce New Yorker , dałam za niego aż 29 zł !! , a tydzień temu kosztował 89 zł. I nie powiem, że chciałam go kupić, ale mój Ł mnie powstrzymał. Miał nosa ;x
Biżuterii złotej mam mało, dlatego w pierwszej kolejności rozglądałam się za błyskotkami. I postawiłam na zegarek typu boyfriend, ceny tego zegarka na allegro są jak z kosmosu, ja natomiast swój kupiłam w sieciówce New Yorker , dałam za niego aż 29 zł !! , a tydzień temu kosztował 89 zł. I nie powiem, że chciałam go kupić, ale mój Ł mnie powstrzymał. Miał nosa ;x
Drugi dodatek to złote perełki, bardzo delikatne, które idealnie pasują do czarnej koszuli . Cena naszyjnika 9.90 ! ( Kolor jest identyczny jak zegarek )
Trzeci zakup to koszula, którą zakupiłam w dziale dziecięcym w kappAhl. Dałam za nią 20 zł, idealnie będzie się komponowała ze złotą biżuterią . Na pewno w tej koszuli pokarze się na wigilii ;). Jest to standardowa mgiełka. Zdjęcie niestety z Internetu, ponieważ aparat nie chciał wychwycić czarnego koloru ;(
Sweterek szary z amisu, na pierwszy rzut oka miły w dotyku, ale po pierwszym założeniu wszystko obłazi i nawet rolka nic nie pomaga. Pomimo tego,że gryzie to i tak go będę nosiła ;)
cena atrakcyjna bo 39 zł .
Ostatni zakup był nie planowany i natychmiastowy, czyli licytacja na allegro. Często kupuję na internecie, różne przedmioty, przez co oszczędzam bardzo wiele. Dziś w ręce wpadła mi aukcja czarnych klasycznych szpilek, i cena ... 34 zł !!!
Dlatego zachęcam was do zakupów na internecie, które pozwolą wam sporo za oszczędzić. A teraz lecę już, bo święta już za tydzień, a czeka mnie jeszcze maraton po sklepach, w poszukiwaniu prezentów ;-)
Subskrybuj:
Posty (Atom)

