Hej ;)
Dziś wybrałam się na wyprzedaże i promocje, które już kuszą i zachęcają do zakupów. I jak się nie oprzeć zakupom,kiedy takie ceny na metkach ?
Zakupy były dość skromne, ponieważ nie miałam zbyt dużo czasu. Idąc na zakupy zawsze wiem co konkretnie chcę kupić i staram się tylko i wyłącznie zwracać na to uwagę. Dlatego od dłuższego czasu chodziło za mną złoto, czyli trend ostatnich miesięcy.
Biżuterii złotej mam mało, dlatego w pierwszej kolejności rozglądałam się za błyskotkami. I postawiłam na zegarek typu boyfriend, ceny tego zegarka na allegro są jak z kosmosu, ja natomiast swój kupiłam w sieciówce New Yorker , dałam za niego aż 29 zł !! , a tydzień temu kosztował 89 zł. I nie powiem, że chciałam go kupić, ale mój Ł mnie powstrzymał. Miał nosa ;x
Biżuterii złotej mam mało, dlatego w pierwszej kolejności rozglądałam się za błyskotkami. I postawiłam na zegarek typu boyfriend, ceny tego zegarka na allegro są jak z kosmosu, ja natomiast swój kupiłam w sieciówce New Yorker , dałam za niego aż 29 zł !! , a tydzień temu kosztował 89 zł. I nie powiem, że chciałam go kupić, ale mój Ł mnie powstrzymał. Miał nosa ;x
Drugi dodatek to złote perełki, bardzo delikatne, które idealnie pasują do czarnej koszuli . Cena naszyjnika 9.90 ! ( Kolor jest identyczny jak zegarek )
Trzeci zakup to koszula, którą zakupiłam w dziale dziecięcym w kappAhl. Dałam za nią 20 zł, idealnie będzie się komponowała ze złotą biżuterią . Na pewno w tej koszuli pokarze się na wigilii ;). Jest to standardowa mgiełka. Zdjęcie niestety z Internetu, ponieważ aparat nie chciał wychwycić czarnego koloru ;(
Sweterek szary z amisu, na pierwszy rzut oka miły w dotyku, ale po pierwszym założeniu wszystko obłazi i nawet rolka nic nie pomaga. Pomimo tego,że gryzie to i tak go będę nosiła ;)
cena atrakcyjna bo 39 zł .
Ostatni zakup był nie planowany i natychmiastowy, czyli licytacja na allegro. Często kupuję na internecie, różne przedmioty, przez co oszczędzam bardzo wiele. Dziś w ręce wpadła mi aukcja czarnych klasycznych szpilek, i cena ... 34 zł !!!
Dlatego zachęcam was do zakupów na internecie, które pozwolą wam sporo za oszczędzić. A teraz lecę już, bo święta już za tydzień, a czeka mnie jeszcze maraton po sklepach, w poszukiwaniu prezentów ;-)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz