Trochę luzu na sam początek ;-) , a mianowicie strój codzienny do biegania po hipermarketach za świątecznymi zakupami. Kiedy na dworze plucha , to nic innego na nogi jak tylko ubrać kalosze, czy emu ( oczywiście kiedy zastosujemy odpowiedni impregnat aby zapobiec przemoczeniu ;)". I moja jedna z najlepszych bluz, którą często noszę , znalazłam ją na wyprzedaży w reserved za 49 zł. Była to limitowana kolekcja Pepsi coli ;)
Podoba mi się ten prosty zestaw. Sama chętnie się tak ubieram na "szybkie wyjścia".:)
OdpowiedzUsuńŻyczę udanego Blogowania Alu.:)
Kochanie, jest mi naprawdę miło to słyszeć, nigdy nie słyszałam tak pięknych słów w moim kierunku... to daje mi siłę, motywuje mnie by stawać się lepszą, uwielbiam Cię.:)
OdpowiedzUsuńBoska bluza ^^
OdpowiedzUsuń