Szczególny dzień dla mnie ;)
Dodam, że dla odważnych świat należy i taką prześwitującą bluzkę należy nosić bezpośrednio na biustonosz, najlepiej żeby był gładki i nie miał nie potrzebnych aplikacji. Oczywiście można nosić pod koszulę jakiś top, ale moim zdaniem nie wygląda to tak efektownie. Należy postawić na subtelną biżuterię najlepiej czarno-złotą. Nie należy przesadzać z biżuterią, ponieważ sama koszula jest w sobie efektowna ;x
Strój, który mam na sobie prezentowałam w pierwszym poście, no oprócz spódniczki, która również jest z allegro, za cenę 29 zł ;). Nie wiem czy nie skusze się jeszcze na inny kolor. Muszę się w końcu przekonać do tego, że w spódniczkach mogę spokojnie chodzić. Chyba?
a tak prezentuje się całość ;)
Świetny zestaw :)
OdpowiedzUsuńBluzka odważna ja bym takiej nie ubrała ale podziwiam:)!
Dzięki za odwiedziny:)
a na czym się znam :) ? bo tak nie wiem :)
OdpowiedzUsuńja chcę tą bluzke!!! :)
OdpowiedzUsuńświetnie ;)
zapraszam do siebie ;)
to racja, do odważnych świat należy i bardzo podoba mi się to, że nie założyłaś pod to topu :) dziękuję za miłe słowa :*
OdpowiedzUsuńJa zapewne bez topu pod tą koszulą, nigdzie bym nie wyszła ;D Outfit bardzo fajny (;
OdpowiedzUsuńwow cudowny zegarek :) chciałabym dostać jakiś pod choinkę :D mam nadzieje ze tak się stanie :)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam serdecznie i zapraszam <3
W E S O Ł Y C H
canon 450d ;)
OdpowiedzUsuń