19.12.2011

O.jeden.rok.więcej.

Szczególny dzień dla mnie ;)
Dodam, że dla odważnych świat należy i taką prześwitującą bluzkę należy nosić bezpośrednio na biustonosz, najlepiej żeby był gładki i nie miał nie potrzebnych aplikacji. Oczywiście można nosić pod koszulę jakiś top, ale moim zdaniem nie wygląda to tak efektownie. Należy postawić na subtelną biżuterię najlepiej czarno-złotą. Nie należy przesadzać z biżuterią, ponieważ sama koszula jest w sobie efektowna ;x





Strój, który mam na sobie prezentowałam w pierwszym poście, no oprócz spódniczki, która również jest z allegro, za cenę 29 zł ;). Nie wiem czy nie skusze się jeszcze na inny kolor. Muszę się w końcu przekonać do tego,  że w spódniczkach mogę spokojnie chodzić. Chyba?


a tak prezentuje się całość ;) 

7 komentarzy:

  1. Świetny zestaw :)
    Bluzka odważna ja bym takiej nie ubrała ale podziwiam:)!
    Dzięki za odwiedziny:)

    OdpowiedzUsuń
  2. a na czym się znam :) ? bo tak nie wiem :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ja chcę tą bluzke!!! :)
    świetnie ;)
    zapraszam do siebie ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. to racja, do odważnych świat należy i bardzo podoba mi się to, że nie założyłaś pod to topu :) dziękuję za miłe słowa :*

    OdpowiedzUsuń
  5. Ja zapewne bez topu pod tą koszulą, nigdzie bym nie wyszła ;D Outfit bardzo fajny (;

    OdpowiedzUsuń
  6. wow cudowny zegarek :) chciałabym dostać jakiś pod choinkę :D mam nadzieje ze tak się stanie :)
    pozdrawiam serdecznie i zapraszam <3

    W E S O Ł Y C H

    OdpowiedzUsuń